Spacy Alpha Anasayfa > Motosiklet > Scooter > Spacy Alpha

Spacy Alpha GENEL BAKIŞ
YENİ TASARIM, FARK YARATAN DETAYLAR Rutininizi kırmanın ve yeni bir hayat tarzına adım atmanın en kolay yolu
KALİTE VE DAYANIKLILIK BİR ARADA

Günlük ulaşımdan eğlence dolu gezintilere ya da trafikle boğuşmadan sadece rüzgarı hissetmek istediğinizde Honda Spacy α, tarz sahibi yeni tasarımı ve iki kişilik konforlu selesi ile size ve yol arkadaşınıza çıkmak istediğiniz her yolda eşlik edecek.

Modern far, sinyal ve stop lambası, yeni fonksiyonel gösterge paneli, arka tutunma ve eşya taşıma alanı tasarımı, Honda Spacy α’nın sunduğu yeniliklerden sadece birkaçı.

En iyi kalite, dayanıklılık ve uzun kullanım süresi gözetilerek tasarlanan yeni Spacy α, gelişmiş özellikleri, kolay kullanımı ve konforuyla sizi çok iyi anlıyor ve bir scooterda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir arada sunuyor.

ZAMANI KONTROL ETME AYRICALIĞI

Hepimiz mutlaka bir kez hesaplamışızdır, trafikte kaybettiğimiz toplam zamanın hayatımızdan çaldığı keyif anlarını… Ya da uzun ve yorucu bir günün sonunda bir an önce sevdiklerinize kavuşma isteğini ama size engel olan trafikten kurtulma yollarını... Yeni Honda Spacy α ile artık trafikte zamanını ve yakıtını harcama dönemi son buluyor çünkü Spacy α sizi çok iyi anlıyor ve bir scooterda ihtiyaç duyduğunuz ekonomi ve pratik ulaşımı bir arada sunuyor.

İdeal performans ve düşük yakıt tüketimi sunan, eSP* teknolojisi ve Idle Stop özelliğine sahip yeni motoru ile Honda Spacy α, uygun fiyatı ile scooterlar arasında en akıllıca seçim olarak ön plana çıkıyor.

Yeni Spacy α’da bulunan ön ve arka frenleri beraber çalıştıran kombine fren sistemi CBS** daha kontrollü bir sürüş, yol tutuşu ve frenleme performansı ile güvenliğinizi artırıyor.

En son teknoloji ürünü yeni Spacy α’nızı ACG*** Starter özelliği ile sessizce çalıştırın ve şehrin bir ucundan diğerine zahmetsizce ulaşmanın keyfini çıkarın.

* enhanced Smart Power
** Combined Braking System 
*** Alternate Current Generator

RENKLER