NC750D INTEGRA Anasayfa > Motosiklet > Scooter > Nc750d Integra

NC750D INTEGRA GENEL BAKIŞ
FARKLI OLMANIN GÜCÜ Bireyselliğinizi yansıtın
KONFOR VE GÜÇ

NC750D Integra hem kendinden emin hem de başka hiçbir motosiklete benzemiyor. Güçlü çift silindirli motoru, yumuşak ve sarsıntısız bir şekilde güç üretirken kontrollü bir sürüş sunuyor, seni şehrin trafiğinden çıkararak çevresinde de keyifli yolculuklar yapmaya davet ediyor. Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi (HSTC), arka tekerlek tutuşunu ayarlayarak yol koşulları ne olursa olsun sürüş güvenliğine katkı sağlıyor.

KONTROLLÜ KULLANIM VE GÜVENLİK

Sürüş konforun onun için çok önemli. Rahat sürüş pozisyonuyla trafikte yorulmadan ilerlemeni sağlıyor, Honda’nın geliştirdiği çift kavramalı otomatik şanzıman (DCT), konforunu destekleyerek bir Scooter’ın pratikliğini hissettiriyor. Inregra, Drive ve Sport sürüş modlarıyla senin sürüş tarzına göre kendini uyarlayabiliyor. Gidonun sol tarafında bulunan yukarı/aşağı düğmesiyle manuel vitesin hızlanma hissini yaşatırken, tüm bu bilgileri de LCD ekranıyla takip etmeni sağlıyor.

Daha fazla güvenlik için, üstün sürüş teknolojilerine ek olarak ABS fren sistemi ekstra güvenlik sağlıyor, ayarlı arka amortisör yay birimi de yolcu veya bagaj gibi ek yükleri kaldıracak şekilde kolayca ayarlanabiliyor.

RENKLER