Honda HR-V Anasayfa > Otomobil > Honda Hr-V

Honda HR-V GENEL BAKIŞ
KARŞINIZDAHONDA HR-V
HAYRAN BIRAKAN ŞIK TASARIM

Dünyanın en çok satan küçük SUV* modelini, bir coupe’nin çekici çizgileriyle görmeye ve hep hayalini kurduğunuz o benzersiz sürüş deneyimini yaşamaya hazır olun. Honda HR-V’nin kullanım kolaylığı ve pratikliği ile, bırakın hayat sizi nereye götürürse götürsün.

*Kaynak: JATO Dynamics (Satış periyodu Ocak 2015 - Aralık 2017). Kapsadığı pazarlar EU + EFTA, NAFTA, Çin, Japonya, Brezilya, Rusya, Hindistan, 02 Endonezya, Avustralya, Arjantin, Güney Afrika, Güney Kore, Tayland, Vietnam.
Honda HR-V SPORT

Çarpıcı ve kendinden emin görüntüsünün yanında 18 inç mat siyah alüminyum alaşım jantlar, siyah dış tasarım detayları ve çift egzoz çıkışı ile Honda HR-V Sport sizlerle buluşuyor. Dış tasarımın temelini oluşturan sportif görünüm aracın içinde de aynı hisleri yaşatmaya devam ederken, çift renk kombinasyonu ile dizayn edilmiş ön konsol, iç döşeme ve koltuklar ile her sürüşten keyif alacaksınız.

ONUNLA HER YOLCULUK BÜYÜK BİR KEYİF

İhtiyacınız olan her şey, tam da bulmak istediğiniz yerde. Honda HR-V’nin büyük bir özenle tasarlanan şık ön konsolu, modern teknolojisi ile son derece kullanışlı bir yapı sunuyor. Çift bölgeli klima, elektrikli ayarlanabilir yan aynalar, ısıtmalı ön koltuklar ve yeni premium deri-kumaş koltuklar da, her bir yolculuğu keyfe dönüştürüyor.

RENKLER